پیامک رایگان

پیامک رایگان- payamakraygan.com

بانک شماره موبایل کل کشور به صورت رایگان 1401

بانک شماره موبایل رایگان به صورت تفکیک شده در پنل اس ام اس پیامک رایگان قرار دارد؛ این شماره‌ها براساس بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف، بانک شماره موبایل همراه اول، بانک شماره موبایل ایرانسل و پیش شماره به صورت طبقه بندی آماده شده است؛ برای ارسال پیامک شما با ثبت نام رایگان می توانید به این بانک موبایل به صورت رایگان دسترسی داشته باشید تا بتوانید پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید.

اگر قصد تهیه پنل پیامک را دارید حتما از شرکت ارائه دهنده خدمات سامانه اس ام اس سوال کنید: آیا بانک شماره موبایل را به‌ صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد؟ یا نه؟! چون ما این خدمات را با پنل رایگان ارائه میدهیم.

بانک شماره موبایل کل کشور به صورت رایگان payamakraygan.com

بانک شماره موبایل چیست؟

بانک شماره موبایل اصطلاحاً به شماره موبایل های جمع آوری و یا خریداری شده با موضوعات تفکیک شده و کاربردهای مختلف می باشد که برخی نیز به آن بانک اطلاعاتی شماره موبایل هم میگویند.

کاربرد بانک شماره موبایل چیست؟

امروزه از بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی گسترده ، تلفن مارکتینگ ، ارسال پیامک انبوه ، تبلیغات واتساپ و … استفاده می شود.

سایت PayamakRaygan.com مرجع بانک شماره است. شماره‌های استخراج شده توسط تیم فنی سایت ما همگی خاص و هدفمند و با کیفیت و کاملاً مرتبط با اهداف شماست است و آنها مشتری آینده شما هستند. بانک موبایل سایت ما می تواند به شما کمک کند تا سریعتر و راحت تر کسب و کارتان را راه اندازی و یا گسترش دهید.

آیا بانک شماره موبایل تفکیک شده است؟ چه دسته بندی دارد؟

دسته بندی بانک شماره موبایل‌ها به شیوه‌های گوناگون انجام می‌شود. ما در پیامک رایگان شماره‌ها را به طبقه بندی های مختلف تقسیم می‌کنیم که اصلی‌ترین روش‌های دسته بندی لیست به صورت زیر است

✅ به تفکیک استان و شهر (تمامی استان‌ها)
✅ به تفکیک گروه سن و جنسیت
✅ به تفکیک مشاغل و اصناف

به تفکیک محله (برای استان تهران)
به تفکیک کدپستی و منطقه
به تفکیک نوع سیم کارت (دائمی اعتباری)

وقتی که پنل پیامک معتبر را خریداری می‌کنید باید لیست شماره موبایل دسته بندی شده را در اختیار شما قرار دهند تا به شیوه دلخواه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. دقت داشته باشید که در پنل “پیامک رایگان” برای استفاده از بانک شماره موبایل و پنل پیامک هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنید و با ثبت نام رایگان از پیامک رایگان به همه این بانک‌ها دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

بانک شماره موبایل رایگان، پنل پیامک شما به‌صورت دائمی آپدیت می شود و شماره تلفن های غیر فعال از بانک موبایل حذف شود. بانک شماره پیامک رایگان بسیار کامل و دقیق است و استعلام کل شماره‌ها از طرف پنل پیامک مخابرات صورت می‌گیرد. بنابراین با خیالی راحت از درستیه شماره تلفن‌ها برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده کنید.

بانک شماره موبایل رایگان کدام شهرها را پوشش می‌دهد؟

بانک شماره موبایل در پنل اس ام اس “پیامک رایگان” همه استان‌ها و شهرهای ایران را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید از قسمت ارسال پیامک منطقه‌ای-کشوری و سپس روی دکمه افزودن گیرندگان به این بخش دسترسی داشته باشید.

با انتخاب گزینه مورد نظر وارد مرحله بعدی شده و می‌توانید از بانک شماره‌های موجود بانک شماره موبایل همراه اول دائمی یا اعتباری را انتخاب کنید؛ در نهایت با انتخاب استان و شهر مورد نظر تعداد شماره موبایل‌های موجود به شما نمایش داده می‌شود.
در عکس روبرو نمایی از پنل اس ام اس پیامک رایگان را مشاهده میکنید.

بانک شماره موبایل استان و شهر - پیامک رایگان

بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف رایگان چیست؟

یکی از کاربردهای سامانه پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند تفکیک شماره موبایل‌ها بر اساس مشاغل و اصناف است که در این روش ارسال پیامک شما می‌توانید به بانک مشاغلی که مد نظرتان است دسترسی پیدا کنید و به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف پیامک ارسال نمایید.

برای ارسال پیامک به بانک مشاغل وارد سامانه پیامک شوید، از منو سمت راست ارسال پیامک -> افزودن گیرندگان -> ارسال پیامک مشاغل را انتخاب نمایید. لیست تمام شغل ها برای شما نمایش داده میشود.

بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف پیامک رایگان

بانک شماره موبایل با کدپستی و منطقه ای

برای ارسال پیامک منطقه‌ای ابتدا ثبت نام کنید و وارد سامانه پیامک خود شوید (در شکل روبرو میتوانید مشاهده کنید) از منو سمت راست روی گزینه  ارسال پیامک از روی نقشه را انتخاب و شهر مورد نظر را کلیک کنید. امکان دسترسی به بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل به صورت منطقه‌ای نیز وجود دارد.

توجه: برای ارسال پیامک صوتی و ارسال پیامک انبوه و نیازی به خرید به‌صورت جداگانه نیست. به راحتی و ثبت نام رایگان در سامانه می‌توانید به بانک شماره‌ها به‌صورت دسته بندی شده دسترسی داشته باشید.

بانک شماره موبایل با کدپستی و منطقه ای - پیامک رایگان

بانک شماره موبایل ایرانسل رایگان

بعد از ورود به پنل پیامک در سمت راست گزینه <<ایرانسل منطقه ای>> وجود دارد. در این قسمت بانک شماره موبایل ایرانسل با تفکیک منطقه ای بصورت رایگان وجود دارد که تعداد این شماره ها حدودا 19,457,933 عدد می باشد.

در این لیست 25 استان کشور در حال حاضر وجود دارد که همیشه در حال بروزرسانی است. بعد از انتخاب استان  میتوانید شهر و یا منطقه مورد نظر خود را برای ارسال پیامک انتخاب کنید.

به عنوان نمونه برای استان تهران 3,535,210 شماره موبایل ایرانسل فعال وجود دارد.

منطقه های تهران از 1 تا 21، جنت آباد، تهران پارس، حکیمیه، امید، فیروزکوه و… در این لیست وجود دارد.

بانک شماره موبایل بر اساس سن و جنسیت

در بخش کلی بانک شماره موبایل شما میتوانید بر اساس سن و جنسیت بانک خود را تفکیک کنید. این مورد برای شغل هایی که به گروه سنی خاص یا جنسیت مرد یا زن بودن نیاز دارند بسیار کاربردی است.

بانک شماره خانم های تهران

با انتخاب کد پستی هر منطقه از کلان شهر ها مانند تهران میتوانید به بانک شماره خانم های تهران دسترسی داشته باشید.

به عنوان مثال ما در عکس کد پستی منطقه 1 تهران بخش فرمانیه را وارد کردیم و تاریخ تولد را از سال 1360 تا 1390 قرار دادیم همانطور که ملاحظه میکنید تعداد 5338 شماره برای این منطقه وجود دارد.

در این بانک امکان ارسال کدپستی ۴ و ۵ رقمی و همچنین انتخاب رده‌سنی، جنسیت و اپراتور‌های مختلف امکان‌پذیر می‌باشد.
بانک شماره موبایل بر اساس سن و جنسیت
در تبلیغات حقیقت را بگو اما جذابش کنید payamakraygan

بهترین بانک شماره رایگان کجا تهیه کنم؟

در این مقاله درباره مزایا و قابلیت‌های بانک شماره موبایل صحبت کردیم. و در نهایت استفاده از پنل پیامکی رایگان را به‌عنوان بهترین جایگزین برای بانک شماره پیشنهاد دادیم. چنانچه برای تهیه پنل اس ام اس به دنبال سامانه‌ای پیشرفته‌ای هستید که این قابلیت‌‌ها را داشته باشد، پنل‌ پیامک رایگان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. اگر نیاز به راهنمایی داشتید، با بخش تماس با ما یا شماره تلفن 09104448964 الی 5 تماس بگیرید. کارشناسان پیامک رایگان آماده پاسخگویی به سوالاتتان هستند تا شما را برای مشاوره با توجه‌ به نیازتان راهنمایی کنند.

جهت ثبت نام رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان، همین حالا فرم مقابل را پر کنید.

در سریع ترین زمان ممکن مشاوران ما با شما تماس میگیرند

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
به بالای صفحه بردن