پیامک رایگان

پیامک رایگان- payamakraygan.com

ارسال پیامک قرارگاه سرعت پلیس راهور: متخلفین سرعت و سبقت

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از تشکیل « قرارگاه سرعت » خبر داد و گفت: رانندگانی که با سرعت بالا و غیر مجاز در محورهای بزرگراهی تردد کنند از طریق سامانه‌ها شناسایی محسوس و نامحسوس و با هماهنگی مراجع قضایی به پلیس راهور تهران بزرگ احضار می‌شوند.

اشتراک گذاری

ارسال پیامک قرارگاه سرعت پلیس راهور - پیامک رایگان

قرارگاه سرعت پلیس راهور

سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور پایتخت در خصوص تشکیل قرارگاه سرعت در پلیس راهور تهران بزرگ و ارسال پیامک برای متخلفین و اجرای طرح های مختلف پلیسی در بزرگراه‌ها اظهار داشت: با توجه به اینکه بزرگراه‌ها از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است به همین علت اقدامات ویژه ای نیز انجام می‌شود از جمله طرح جناغی ها که برای روان سازی ترافیک انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: طرح جناغی به منظور روان سازی ترافیک اجرا می شود تا حجم سنگین که در ورودی ها وجود داشته، مرتفع شود؛ همچنین جایگزینی نیوجرسی با گاردریل ها نیز تاثیر بسیار زیادی در کاهش شدت تصادفات و ایمنی تردد عبور و مرور داشته است.

سرهنگ رازقی تصریح کرد: در حوزه ایمن سازی ترافیک اقدامات مهمی داشته ایم از جمله اینکه اگر خودرویی نیاز به توقف و ایستادن داشت و یا اینکه دچار خرابی شد محل‌هایی را با آشکار سازی تعیین کرده ایم تا خودرو بتواند به راحتی در آن محل توقف کرده و حادثه ای رخ ندهد.

 

معاون عملیات پلیس راهور پایتخت با اشاره به نظارت و کنترل بر تخلفات در محورهای بزرگراهی توسط تیم های راهور گفت: نظارت و کنترل زیادی بر تخلفات در محورهای بزرگراهی توسط تیم های پلیس راهور تهران بزرگ وجود دارد از جمله توقیف ساعتی خودروها؛ اگر راننده ای مرتکب تخلفات سرعت و سبقت گردد خودروی وی در همان محل تخلف متوقف و در این طرح به عنوان مجازات جایگزین توقیف ساعتی می‌شود.

وی افزود : اما اقدام مهم دیگر در پلیس راهور تهران بزرگ برای آنکه بتوانیم سرعت های غیر مجاز را کنترل نماییم تشکیل قرارگاه سرعت است به این صورت که با هماهنگی مراجع قضایی هر صبح برای کسانی که با سرعت بالا در محورهای بزرگراهی تردد کرده اند از طریق سامانه ها شناسایی شده و این افراد به پلیس راهور تهران بزرگ احضار می گردند؛ یعنی اگر راننده‌ای شب با سرعت غیر مجاز در یکی از بزرگراهها تردد کند صبح برای وی پیامکی می آید که باید در اولین فرصت به پلیس راهور تهران بزرگ مراجعه کرده وضمن اینکه تحت آموزش قرار می گیرد باید تعهدی مبنی بر عدم تکرار تخلف نیز بدهد و سرعت غیر مجاز دیگر نداشته باشد.

سرهنگ رازقی خاطرنشان کرد: قرارگاه سرعت تاثیر بسزایی در کاهش تخلفات داشته است و کسانی که طی این مدت برای بحث آموزش مراجعه کرده اند دیگر این تخلف را تکرار نکرده اند.

4.3/5 - (3 امتیاز)
فهرست مطالب

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسام
حسام
5 ماه قبل

با اختلاف ترسناک ترین پیامکی که میاد برامون همینه

به بالای صفحه بردن