پیامک رایگان

پیامک رایگان- payamakraygan.com

آموزش ارسال پیامک در نرم افزار هلو ✔️

ارسال پیامک در نرم افزار هلو، جایگزین فاکتور کاغذی است. شما در تنظیمات سرویس دهنده هلو میتوانید قابلیت اتصال به پنل اس ام اس هلو را فعال کنید. نرم افزار حسابداری هلو یکی از نرم افزار های مالی ست که به دلیل ارتباط با مشتری، محیط کاربر پسند، مدیریت اطلاعات مالی را دارد و همچنین وضعیت خرید طرف‌ حساب ها و فاکتور مشتری ها، قابلیت ارسال پیامک در نرم افزار هلو را نیز دارد. به همین دلیل، در این مقاله نحوه فعال کردن پیامک حسابداری هلو را آموزش خواهیم داد.

اشتراک گذاری

ارسال پیامک در نرم افزار هلو

ارسال پیامک در نرم افزار هلو چیست؟

شما با ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رایگان می‌توانید ارسال پیامک در نرم افزار هلو را تجربه کنید و از طریق نرم افزار حسابداری هلو به مشتریان خود اس ام اس ارسال کنید. ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو می‌تواند به صورت دستی با متن پیشفرض یا برای موارد دلخواه خودتان در هر بخش مانند صدور فاکتور و ارسال بدهی طرف حساب انجام شود.

ارسال فاکتور با پیامک

یکی از مزیت های نرم افزار های حسابداری قابلیت ارسال فاکتور با پیامک است. برنامه های مالی به دلیل ارتباط با مشتری، اطلاعات مالی طرف حساب و وضعیت خرید به مشتری‌ها و فاکتور های طرف‌ حساب قابلیت باید برای راحتی کاربر و مشتریان امکان ارسال فاکتور با پیامک را در نرم افزار حسابداری و مالی هلو داشته باشد.

پنل اس ام اس هلو

پنل اس ام اس هلو در واقع همان سامانه پیامک است اما با اتصال نرم افزار حسابداری هلو به سامانه پیامک رایگان امکانات بسیار زیادی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در واقع با پنل اس ام اس هلو پیامک بصورت خودکار از نرم افزار هلو شما برای یادآوری و پرداخت بدهی ایجاد میکنید که ارسال پیامک خودکار و بدون نیاز به پیگیری را به سیستم حسابداری خودتان اضافه خواهید کرد.

قابلیت‌ ارسال پیامک در نرم افزار هلو

ارسال پیامک در نرم افزار هلو میتواند جایگزین روش سنتی چاپ فاکتور کاغذی باشد. زیرا هزینه کاغذ و وسایل مصرفی مانند کارتریج و هزینه نگهداری چاپگر و پرینتر در مقایسه با سامانه پیامک بسیار بیشتر است و صرفه اقتصادی ندارد. ارسال فاکتور با پیامک بسیار راحت است و گاهی اوقات بعضی مشتریان قدیمیتان از اینکه فاکتور معوق و بدهی آنها را به صورت تلفنی یادآوری کنید وجهه و ظاهر مناسبی ندارد. همچنین در بسیاری موارد نیز نمی‌خواهید حسابدارتان با شماره موبایل شخصی خودش به مشتری پیامک ارسال کند. در این مواقع استفاده از سامانه پیامک رایگان راه حل مناسبی برای شما است. با فعال کردن پیامک نرم افزار هلو، پیامک یادآوری پرداخت یا فاکتور صورت حساب به صورت خودکار برای مشتریانتان ارسال می‌شود.

 • ارسال پیامک هنگام صدور فاکتور
 • ارسال اس ام اس یادآوری تسویه حساب
 • ارسال پیامک یادآوری اقساط
 • امکان ارسال اس ام اس فاکتور خرید و فروش
 • امکان ارسال تغییرات در زمان ثبت و اصلاح فاکتور با پیامک
 • امکان ارسال پیامک سررسید چک های دریافتی
 • امکان ارسال SMS مانده حساب طرف حساب‌ها
 • ارسال سررسید اقساط مشتریان با پیامک
 • امکان ارسال SMS به بلک لیست
 • امکان ارسال پيامک تبليغاتی انبوه
 • امکان ارسال اس ام اس برای اجناس جدید

با اتصال نرم افزار حسابداری هلو به سامانه پیامکی رایگان کلیه این امکانات را در اختیار خواهید داشت.

 

آموزش ارسال پیامک در نرم افزار هلو

برای ارسال پیامک در نرم‌ افزار هلو، باید نسخه‌ای از این نرم ‌افزار را نصب کنید که در بخش تنظیمات سرویس دهنده هلو امکانات ارسال اس ام اس را داشته باشد. در نسخه های قدیمی نرم ‌افزار هلو قابلیت ارسال پیامک وجود ندارند.

برای ارسال پیامک در نرم‌ افزار هلو، ابتدا باید به منوی تنظیمات نرم افزار هلو بروید. اگر منوی تنظیمات، گزینه تنظیمات سرویس دهنده هلو داشت، برنامه حسابداری شما قابلیت ارسال پیامک را دارد. حالا می‌توانید پیامک های دلخواه خودتان را از همین طریق ارسال کنید.

 

تنظیمات سرویس دهنده هلو

 

در بخش تنظیمات مدیریتی حسابداری هلو، روی دکمه تنظیمات سرویس دهنده هلو کلیک کنید.

 

تنظیمات سرویس دهنده هلو - payamakraygan

تنظیمات سرویس دهنده هلو - payamakraygan.com

 

در نرم افزار حسابداری هلو با کلیک بر روی دکمه تنظیمات مدیریتی –> تنظیمات سرویس دهنده –> صفحه زیر برای شما باز میشود که می‌توانید تنظیمات مربوط به پیامک مخصوص تنظیمات سرویس دهنده هلو را انجام دهید.

 

تنظیمات سرویس دهنده هلو - پیامک رایگان

 

ابتدا از لینک زیر به صورت رایگان در پنل پیامک رایگان ثبت نام کنید

 << ثبت نام رایگان >> 

در صورت نیاز به صفحه آموزش ساخت سامانه پیامکی رایگان مراجعه کنید

بعد از ثبت نام شما تنها با وارد کردن نام کاربری و رمز می‌توانید پیامک ارسال کنید. در این مقاله نیز موضوع بحث ما ارسال پیامک در نرم افزار هلو به سامانه پیامکی پیامک رایگان است. شما تنها با وارد کردن نام کاربری، رمز عبور و شماره فرستنده پیامک می‌توانید سیستم نرم افزار حسابداری هلو را مجهز به ارسال پیامک کنید.

با کلیک روی دکمه به علاوه + که در تصویر نیز مشخص شده است، شما قادر هستید تا تنظیمات اتصال سامانه پیامک به حسابداری هلو را انجام دهید. در صفحه باز شده نام پنل پیامک را payamakraygan قرار دهید.

آدرس سایت (URL)Website
نام کاربریUsername
رمز عبورPassword
شماره فرستندهNumber

آدرس سایت: smslogin.ir/service/holo

شماره فرستنده را +983000505 وارد کنید البته شما می‌توانید از شماره اختصاصی نیز استفاده کنید. اما شماره فرستنده 983000505+ شماره خدماتی بوده و قابلیت عبور از لیست سیاه (بلک لیست) و ارسال پیامک به شماره‌های مسدود شده را دارد. در صورت نیاز می‌توانید خط خدماتی اختصاصی نیز تهیه کنید تا قابلیت تعامل با مشتریان را داشته باشید. برای مثال بعد از ثبت سند و فاکتور در نرم افزار حسابداری هلو یک پیامک برای مشتری ارسال شود و در مورد مواردی همچون رفتار پرسنل از مشتری شما نظرسنجی شود.

برای خرید خط خدماتی ۹۰۰۰ که امکان فعال سازی برای شخص حقوقی دارد بعد از خرید سامانه پیامکی از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را پیگیری کنید.

 • نحوه ارسال پیامک را “local (کامپیوتر محلی)” انتخاب کنید.

تنظیمات سرویس دهنده هلو

 

حل مشکل ارسال پیامک در نرم افزار هلو

در صورتی که پیامک از طریق برنامه حسابداری هلو ارسال نشد تمام قسمت هایی که در بالا ذکر شد را مجدد بررسی کنید و در صورت وجود مشکل با ثبت تیکت این موضوع را اعلام کنید تا همکاران ما مشکل شما را بررسی و آن را برطرف کنند.

نرم افزار حسابداری هلو پیامک رایگان

در این مقاله نحوه ارسال پیامک در نرم افزار هلو با پنل اس ام اس پیامک رایگان را به صورت جامع و تصویری در اختیار شما کاربران نرم افزار حسابداری هلو قرار دادیم و مزایای استفاده از پیامک نرم افزار هلو را برایتان ذکر کردیم. اگر در رابطه با ارسال اس ام اس در نرم افزار هلو به مشکلی برخورد کردید، در بخش نظرات این مقاله نظر و سوالتان را با ما در میان بگذارید. کارشناسان پیامک رایگان در رفع مشکل به شما کمک می‌کنند تا ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو به صورت خودکار و اتوماتیک انجام شود.

شرکت‌های حسابداری و مالی می‌توانند آموزش ارسال پیامک با نرم افزار حسابداری را به صورت مقاله اختصاصی برای پیامک رایگان آماده کرده و به ایمیل سازمانی [email protected] ارسال کنند. تا راهنمای اتصال نرم افزار حسابداری شما به سامانه پیامک رایگان در سایت به صورت یک مقاله اختصاصی قرار بگیرد.

4.7/5 - (3 امتیاز)
فهرست مطالب

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
به بالای صفحه بردن